Podłogi winylowe

Podłogi winylowe Polprestige - wysoka jakość i nowoczesność

Podłogi winylowe oferowane przez Polprestige są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie wilgoci. Produkowane są w technologi wielowarstwowej dzięki czemu zachowują swoje właściwości na dłużej. Doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach użytkowych oraz domowej przestrzeni.

Panele winylowe, a co to takiego?

Podłogi winylowe ewoluowały od znanego jako przestarzałe linoleum do produktu premium. Składają się z wielu warstw winylu i mogą mieć grubość od 3 mm do 7 mm, w zależności od marki. Grubość paneli winylowych sprawia, że idealnie nadają się do stosowania z ogrzewaniem podłogowym, a także mają lepszą przewodność cieplną niż podłogi z płytek lub drewna.

Podłogi winylowe są całkowicie wodoodporne, dzięki czemu idealnie nadają się do pomieszczeń często narażonych na działanie wody. Ta cecha odróżnia je od tradycyjnych podłóg drewnianych lub paneli.

Zalety zastosowania paneli winylowych:

  • szeroka gamą wzorów, kolorów, kształtów i wymiarów
  • wysokiej jakości wzory dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii fotograficznej
  • doskonała izolacja akustyczna,
  • niski opór cieplny, idealne pod ogrzewanie podłogowe,
  • brak łączeń i dylatacji, jednolita i gładka powierzchnia,
  • 100% wodoodporne.

Masz pytania?

Nie czekaj ani chwili dłużej! Odwiedź nasz salon lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces zamówienia.

Zaufani producenci

Nasze rozwiązania pochodzą od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu w salonach Polprestige w Nowej Sarzynie i Przeworsku posiadamy podłogi winylowe, które cechują się wysokie parametry techniczne oraz aspekty wizualne.
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo