Podłogi laminowane

Podłogi laminowane Polprestige - doskonałe wzornictwo i mega jakość.

Nasza oferta podłóg laminowanych potocznie zwanych panelami jest wysoce uniwersalna i może być stosowana w różnego typu pomieszczeniach takich jak pokoje dzienne, sypialnie, biura. Rozwiązania te zapewniają wygodną i ciepłą podłogę, która jest łatwa w utrzymaniu i czyszczeniu, dzięki czemu idealnie nadaje się do każdego wnętrza, w którym pożądana jest ciepła i przyjemna podłoga.

Jak wybrać odpowiednie panele laminowane?

W pokojach dziecięcych największe znaczenie ma grubość i klasa ścieralności, im wyższa tym lepiej, dzięki czemu podłoga będzie odporna na uderzenia i nieprzewidziane eksperymenty. Kolorystka powinna być stonowana, dzięki czemu dziecko będzie miało poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Dekorując salon, przedpokój lub sypialnię, możesz zdecydować się na odważniejsze faktury i kolory paneli laminowanych. Popularnym trendem są panele laminowane imitujące prawdziwe drewno, z oryginalnymi przetłoczeniami dopasowanymi do usłojenia drewna. Grubość i klasę ścieralności paneli należy dobrać w zależności od stopnia codziennego użytkowania tych pomieszczeń.

Zalety zastosowania paneli laminowanych:

  • wielowarstwowość, co czyni je bardziej odpornymi na zużycie,
  • uniwersalność dzięki szerokiej gamie wzorów i kolorów,
  • łatwy i szybki montaż,
  • proste w utrzymaniu, nie potrzebujemy specjalistycznych produktów
  • atrakcyjna cena względem pozostałych podłóg,

Masz pytania?

Nie czekaj ani chwili dłużej! Odwiedź nasz salon lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces zamówienia.

Zaufani producenci

Nasze rozwiązania pochodzą od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu w salonach Polprestige w Nowej Sarzynie i Przeworsku posiadamy podłogi laminowane, które cechują się wysokie parametry techniczne oraz aspekty wizualne.
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo