Podłogi drewniane

Odkryj naturalne piękno podłóg drewnianych z Polprestige.

Drewniane podłogi, wykonane z naturalnych desek podłogowych, są uosobieniem zarówno piękna, jak i trwałości. Dodają elegancji każdemu domowi lub mieszkaniu i są odporne na codzienne zużycie. Polprestige oferuje szeroką gamę desek podłogowych wykonanych z najwyższej jakości gatunków drewna, takich jak dąb, jesion czy orzech amerykański.

Podłogi drewniane - naturalne piękno

Drewniane podłogi od wieków są podstawą w domach. Szczególnie parkiety zyskały ogromną popularność w XIX wieku, kiedy fabryki rozpoczęły masową produkcję desek podłogowych. Obecnie, podczas gdy projektowanie podłóg drewnianych ewoluowało, podłogi z naturalnego drewna pozostają najlepszym wyborem do pomieszczeń mieszkalnych ze względu na ich trwałość i estetyczny wygląd.

Podłoga wykonana z naturalnego drewna emanuje wyjątkowym pięknem i zapewnia przyjemne wrażenia dotykowe, szczególnie podczas chodzenia boso. Dodatkowo wybór desek z naturalnego drewna gwarantuje, że podłoga będzie trwała i wytrzymała.

Zalety zastosowania podłogi drewnianej:

  • posiada dobrą izolację termiczną oraz tłumi dźwięki,
  • wysoka trwałość – odporna na obciążenia, złamania itp,
  • uniwersalność – doskonale pasuje do większości pomieszczeń,
  • odporna na elektryczność statyczną oraz mało uczulająca, dodatkowo pomaga utrzymać odpowiedni poziom wilgoci w pomieszczeniu.

Masz pytania?

Nie czekaj ani chwili dłużej! Odwiedź nasz salon lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces zamówienia.

Zaufani producenci podłóg drewnianych

Nasze rozwiązania pochodzą od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu w salonach Polprestige w Nowej Sarzynie i Przeworsku posiadamy podłogi drewniane, które cechują się wysokie parametry techniczne oraz aspekty wizualne.
Client Logo
Client Logo
Client Logo