Podłogi

Postaw na styl i wygodę dzięki naszym trwałym i wysokiej jakości rozwiązaniom podłogowym.

Nasza kolekcja obejmuje różnorodne opcje podłóg, takie jak podłogi drewniane, laminowane i winylowe od zaufanych polskich i europejskich dostawców, z którymi współpracujemy od dawna. Te rozwiązania podłogowe mają wyjątkowe właściwości izolacyjne i nadają się do stosowania z ogrzewaniem podłogowym. Są również łatwe w utrzymaniu i wygodne w codziennym użytkowaniu

Podłogi drewniane

Podłogi drewniane oferowane przez nas są wykonane z litego drewna, zapewniając idealną równowagę między funkcjonalnością a komfortem.

Podłogi drewniane mają wyjątkowe właściwości izolacyjne i mogą stanowić uzupełnienie zarówno tradycyjnych, jak i współczesnych projektów architektonicznych.

Podłogi laminowane

Jako Polprestige oferujemy podłogi laminowane sprawdzonych producentów dzięki czemu mamy pewność, że cechują się doskonałymi parametrami technicznym, wysoką jakością i przystępną ceną.

Oferowane przez nas panele wpasowują się właściwie w każdy styl architektoniczny od nowoczesnego po bardziej tradycyjny.

Podłogi winylowe

Nasze podłogi winylowe nadają się do różnych pomieszczeń w Twoim domu, są trwałe i odporne na zużycie, a także wilgoć, dzięki czemu idealnie nadają się do montażu w salonach, sypialniach, biurach, kuchniach, łazienkach i korytarzach.

Panele podłogowe winylowe z naszej oferty doskonale odwzorowują drewno i przewodzą ciepło, dzięki czemu nadają się pod ogrzewanie podłogowe.

Masz pytania?

Nie czekaj ani chwili dłużej! Odwiedź nasz salon lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces zamówienia.