Montaż

Polprestige - Twój dom, nasz montaż!

Nasza firma specjalizuje się również w profesjonalnym montażu różnego rodzaju elementów wykończeniowych w budynkach, takich jak bramy, drzwi, okna, panele podłogowe i podłogi drewniane. Dodatkowo, oferujemy również doradztwo techniczne i pomoc przy wyborze odpowiednich produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Montaż z pasją i zaangażowaniem

W Polprestige oferujemy różne opcje montażu, w tym na podstawie wymiarów podanych przez klienta lub na podstawie pomiaru wykonanego przez naszych specjalistów. Oferujemy kompleksowe usługi montażowe i jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby klientów, również te niestandardowe.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców i certyfikowanych specjalistów, którzy stale z nami współpracują. Oferujemy także 24 miesięczną gwarancję na montaż, poza gwarancją producenta.

Co montujemy?

Jako firma posiadamy autoryzacje na montaż produktów, które oferujemy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować dłuższą gwarancję i lepszą obsługę serwisową.

Z przyjemnością wykonamy dla Państwa montaż:

  • Podłogi: laminowane, drewniane, winylowe,
  • Drzwi: zewnętrzne i wewnętrzne,
  • Okna: PCV, aluminiowe, drewniane, tarasowe,
  • Bramy: segmentowe, przemysłowe,
  • Akcesoria: listwy przypodłogowe, parapety

Nasze realizacje

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się montażem drzwi, okien, paneli i innych elementów wykończeniowych, to Polprestige jest idealnym wyborem. Nasze zdjęcia z realizacji pokazują jakość i precyzję naszej pracy. Sprawdź nasze portfolio przekonasz się, że Polprestige to wybór na miarę Twoich potrzeb.