Drzwi wewnętrzne

Uwolnij piękno Twojego domu z drzwiami wewnętrznymi Polprestige!

Bez drzwi wewnętrznych dom byłby niekompletny. Nasz sklep oferuje szeroką gamę drzwi wewnętrznych i pokojowych, a także ościeżnic i progów, które pozwolą nadać Twojemu domowi perfekcyjne wykończenie. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć otwarty salon, czy zachować prywatność w sypialni, w naszej ofercie znajdziesz idealne drzwi do każdego pomieszczenia.

Nowoczesne czy też klasyczne drzwi wewnętrzne?

Decyzje o wyborze odpowiednich drzwi wewnętrznych warto dobrze przemyśleć, należy zadbać o to, aby dobrze komponowały się z aranżacją całego pomieszczenia. by później przez długie lata cieszyć się sprawnie działającymi i estetycznie prezentującymi się drzwiami.

W ofercie POLPRESTIGE znajduje się wiele modnych i nowoczesnych drzwi oraz bardziej klasyczne i drewniane modele. Nasz zespół doświadczonych sprzedawców z pewnością pomoże w wyborze odpowiedniego produktu.

Bogata oferta wzorów i kolorów drzwi

Oferowane przez nas nowoczesne drzwi wewnętrzne występują w wariancie matowym lub z połyskiem. Można postawić również na bardziej oryginalne rozwiązania jak np wykończenia przypominające beton, całkowicie szklane drzwi, z powłoką lustrzaną. Wszystko zależy od koloru, wystroju i przeznaczenia pomieszczeń w których będą montowane drzwi.

Posiadamy również klasyczne drewniane modele posiadające przeważnie widoczne usłojenie. Posiadamy również skrzydła występujące w bardziej modnych kolorach typu kasztan, heban, czereśnia wenie i wiele innych.

Wykończenia drzwi wewnętrznych

Jeśli chodzi o wykończenie drzwi, do wyboru są drzwi w naturalnej okleinie, drzwi z folii drewnopodobnej oraz drzwi drewniane impregnowane lub surowe.

W ofercie naszego sklepu znajdują się również ościeżnice stałe i regulowane, najczęściej wykonane z płyty MDF, dzięki którym można uatrakcyjnić wygląd drzwi.

Masz pytania?

Nie czekaj ani chwili dłużej! Odwiedź nasz salon lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces zamówienia.

Tylko zaufani i sprawdzeni producenci

Współpracujemy z najlepszymi dlatego w naszej ofercie znajdziecie takich producentów jak:
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo