Bramy

Nie ma miejsca na kompromisy - wybierz bramy garażowe od Polprestige

Jesteś na etapie poszukiwania nowej bramy garażowej? Nie szukaj dalej! W salonach Polprestige zarówno w Nowej Sarzynie jak i Przeworsku posiadamy w ofercie solidne i niezawodne bramy garażowe segmentowe i przemysłowe sprawdzonych producentów. Bramy garażowe dostępne w naszej ofercie są trwałe i zapewniają łatwe w użyciu rozwiązanie dla Twojego domu.

Nowoczesne i praktyczne bramy segmentowe

Polprestige oferuje nowoczesne i praktyczne bramy segmentowe, które są idealne dla każdego garażu, zarówno prywatnego jak i przemysłowego. Te bramy składają się z kilku segmentów połączonych ze sobą, które podczas otwierania są podciągane pod sufit, a poruszają się w specjalnych prowadnicach.

Nasze bramy garażowe zapewniają odpowiednią izolacyjność cieplną, co pozwala na utrzymanie stałej temperatury w garażu.

Trwałe i niezawodne bramy segmentowe przemysłowe

Bramy przemysłowe oferowane przez nas cechują się wysoką jakością wykonania oraz gwarancją bezpieczeństwa. Posiadamy szeroki wybór różnych rodzajów paneli, a także możliwości doboru odpowiedniego prowadzenia, co pozwala na montaż w budynkach zarówno z niskim, jak i wysokim nadprożem.

Nasze bramy posiadają bezpieczny standard wyposażenia oraz szeroki wybór możliwości dodatkowych. Specjalnie dla hal produkcyjnych, magazynów, warsztatów samochodowych, obiektów handlowych i usługowych oferujemy pakiet dedykowanych rozwiązań. Nasze bramy mogą być montowane zarówno w nowopowstających, jak i modernizowanych budynkach.

Masz pytania?

Nie czekaj ani chwili dłużej! Odwiedź nasz salon lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces zamówienia.

Nasi zaufani producenci

Współpracujemy z najlepszymi dlatego w Polprestige nie stawiamy na ilość ale na jakość. Oto nasi sprawdzeni producenci.
Client Logo
Client Logo